سایت برین هاست (سایت جدید هاستینگ شرکت مسیر تجارت پویا)

با عرض سلام و ادب و تشکر ویژه از تمامی کارفرمایان و کاربران شرکت مسیر تجارت پویا ، سایت ام تی پی هاست

به اطلاع می رساند که کلیه کارفرمایان و کاربرانی که مجموعه ما تحت عناوین شرکت مسیر تجارت پویا و ام تی پی هاست در خدمت ایشان بوده است ، جهت کلیه امور خدمات مالی، اداری ، ثبت و تمدید سرور، هاست ، دامنه و همچنین طراحی سایت، از این به بعد می توانند از طریق سایت برین هاست با ما در ارتباط باشند.

لازم به ذکر است که تمامی کارفرمایان و کاربران عزیزی که طی این چند سال ما افتخار خدمت رسانی به ایشان را داشته ایم در سایت برین هاست صاحب پنل کاربری اختصاصی می باشند و برای دسترسی به پنل کاربری خود فقط کافیست که ایمیل خود را برای ما ارسال نمایند تا ما در اسرع وقت اطلاعات ورود به پنل کاربری را در اختیار ایشان قرار دهیم.

نکته مهم و قابل توجه این است که بنا بر تصمیم گیری هیئت مدیره این مجموعه از این تاریخ به بعد به علت احساس امنیت خاطر برای طرفین (کارفرما و کارگزار) کلیه  اطلاع رسانی ها جهت امور خدمات بویژه مسائل مربوط به امور مالی ، ثبت دامنه، تمدید دامنه ، انتقال دامنه و طراحی انواع وب سایت به صورت ایمیل و سیستم تیکتینگ در سایت برین هاست انجام خواهد گرفت و از تاریخ انتشار این آگهی به بعد در صورت عدم توجه کارفرمایان و کاربران گرامی،  هرگونه پیامد ناشی از عدم خدمات رسانی به موقع مجموعه ما به عهده خودشان بوده و این مسئولیت از عهده ما ساقط می باشد.

در پایان از کلیه کارفرمایان و کاربران عزیز خواهشمندم که سایت برین هاست را به آشنایان و دوستان و سایرین معرفی نمایند . شرکت مسیر تجارت پویا از این پس خدمات خود را در سایت برین هاست در زمینه میزبانی وب(سرور و هاستینگ) ، ثبت دامنه ، تمدید دامنه، انتقال دامنه ، طراحی انواع وب سایت های شرکتی ، فروشگاهی ، تبلیغاتی ، خبری و ... ،  سئو و کلمات کلیدی ، ثبت سایت در گوگل و نقشه گوگل ،ارائه پنل پیامکی و ارسال پیامک انبوه ، ارائه می دهد.

شرکت میسر تجارت پویا امیدوار است بتواند با ارائه خدمات ذکر شده گامی در جهت رشد و ارتقای کسب و کارها بردارد و همچنین بتواند رضایت خاطر تمامی کارفرمایان و کاربران محترم که به این مجموعه اعتماد کرده اند را برآورده سازد.

با تشکر

روابط عمومی شرکت مسیر تجارت پویا

 

 

راههای ارتباط با ما

https://barinhost.ir

info@barinhost.ir

021-33416650,02133416670

09191156174,09391156174,09388730727Sunday, December 15, 2019

« برگشت